אם יש לך בעיה במתקנים הסניטריים, זה יכול לקרות בכל שעה ביום או בלילה, ואנחנו מציעים שירותי תברואה חירום 24/7. בין אם הכיור שלך סתום, האסלה שלך שוב פועלת או שיש נזילה בקומקום שלך, העדיפות שלנו היא לתקן את בעיות התברואה שלך במהירות וביעילות. בעזרת אינסטלטור או אינסטלטור מקצועיים אנו יכולים להחזיר את השירותים לפעולה, בין אם מדובר בשירותים סתומים ובין אם מדובר בחלק שבור.

אנו נותנים לך הערכה חינם של השירות

כך שיש לך מושג כללי למה לצפות ותוכל לתכנן את התקציב שלך בהתאם. צוות המקצוענים שלנו יבטיח שהעבודה תושלם כדי שתתחיל לפעול בהקדם האפשרי. שביעות רצון היא בראש סדר העדיפויות שלנו והשרברבים שלנו יעדכנו אותך וידאגו לעמוד בציפיות שלך.

האינסטלטורים שלנו מורשים בבולטימור לתיקוני אינסטלציה

אינסטלציה וחירום, ומוודאים שכל התיקונים מבוצעים בצורה בטוחה ונכונה. האינסטלטור שלנו יכול לאתר נזילות וצינורות פגומים ולהמליץ על מומחים בכדי להבטיח שהצנרת הביתית שלכם תעבוד בצורה חלקה. אם אתה זקוק לתיקון מתקין יותר או להתקנה של מתקנים סניטריים, כגון החלפת צינורות, אנו ממליצים לפנות לאקלים ביתי.
כדי לקרוא עוד אודות אינסטלטור בבת ים ושירותי אינסטלציה לבית יש להעיף מבט ב- אינסטלטורבתים.com
למידע נוסף בנושא של א.ע אינסטלציה ושירותי אינסטלציה לבית יש לבקר באתר אינסטלטורבתים.com

תחזוקה מקצועית יכולה גם להאריך את חיי השירות של הצינורות שלך ולמנוע קורוזיה מוקדמת ופגיעה במערכת התברואה שלך

צוות האינסטלטורים המקצועיים שלנו מבולטימור יכול לתת לכם טיפים לחיסכון במים, כמו התקנת ראשי מקלחת עם זרם נמוך ושטיפת כביסה מלאה.

תיקון והחלפת צינורות מים יכולים להיות מורכבים

אך אינסטלטורים של BGE HOME הם המומחיות לבצע את התיקון כראוי. המומחים שלנו מומחים במערכות ביוב ויכולים לתקן או להחליף חלקים פגומים של צינורות מים, צינורות וצינורות מים. אינסטלטורים מספקים שירותי התקנה ותיקון לאנשים המעוניינים לקנות בית חדש או לשדרג את מערכות המים והביוב של ביתם.

החל מדליפת ברזים ועד צינורות שבורים

לבית האקלים יש צוות טכנאים מוסמכים עם הכלים החדישים ביותר לפתרון בעיות אינסטלציה. תמיד התקנו כהלכה מתקנים סניטריים חדשים, ואתה יכול להיות בטוח שנוכל לעשות את אותו הדבר בשבילך! אנו מציעים מגוון רחב של שירותים להשלמת החלפת מערכות תברואה ליחידות מגורים, כמו גם תיקונים והחלפת מערכות מים וביוב.

אם יש לך דליפה ברדיאטור שלך

צוות האינסטלטורים שלנו בבולטימור יכול לאבחן ולתקן את הבעיה עבורך. אם אתה שומע רעשים מוזרים שמקורם בצינורות שלך, שם לב לבריכת מים בה היא לא אמורה להתנהג, או סתם רוצה להיות שקט, צוות האקלים הביתי יכול לזהות את נקודת הבעיה ולבצע בדיקה מלאה בחינם במתקנים הסניטריים שלך.

אינסטלטור מקצועי ב- BGE HOME יכול להבטיח שהמשאבה שלך תקינה ומוכנה להגן על הבית שלך

אם הברז שלך זקוק לתיקון, אתה רוצה לחדש את חדר האמבטיה שלך או להעניק למטבח שלך מראה חדש, אנו יכולים לעזור לך. בין אם מדובר בסתימת נזילה, ניקוז ניקוז או תיקון מערכת פינוי פסולת, B GE HOME ידאג עבורכם לתיקון תוך זמן קצר. אם האשפה שלך זקוקה לתיקון או החלפה, צוות האינסטלטורים שלנו בבולטימור יכול לבצע את התיקונים ולהחזיר את המטבחים למסלולם. עם כל המשאבים שלנו לשירותי התקנה ביתית, אתה יכול להסתמך על HOME כדי לענות על כל צרכי התברואה שלך.

כשאתה חושב על שיפוץ הבית שלך

חדר האמבטיה שלך הוא נקודת התחלה מצוינת, ואם אתה סומך על האקלים בבית שלך עם מתקנים סניטריים חדשים, אתה יכול להיות בטוח שהעבודה נעשית נכון. בין אם אתה רק רוצה להחליף את האסלה שלך או לקרוע אותה ולהתחיל מחדש, צוות המתקינים שלנו יודע בדיוק מה לעשות כדי לתת לך חדר אמבטיה שנראה ומרגיש שאתה אוהב אותו.

אך התעלמות מבעיית אינסטלציה לזמן ממושך יותר יכולה לגרום לבעלי בתים להתמודד עם עלויות תיקון עצומות שיכולות לעלות עד 1,000 דולר

עלות התברואה הממוצעת באמריקה היא בין 172 $ ל 455 $, תלוי בגודל הבית שלך ובאיכות התברואה שאתה מחפש. Pro – Serve אינסטלציה היא חברת האינסטלציה מספר אחת בארצות הברית עם יותר מ -2,500 מיקומים ברחבי הארץ.

אם יש לך בעיית מים קשים, האקלים הביתי הוא התשובה עבורך, ואם דוד המים שלך עובד, תרצה תיקון מהיר.

תיקון שגיאת התקנה סניטרית עלול להיות זמן רב ויקר

לכן חשוב להזמין אינסטלטור מנוסה ומורשה לביצוע משימה זו על מנת להבטיח התקנה נכונה ולמנוע נזק לברזים החדשים שלכם. המהירות היא קריטית במצבי חירום לתברואה, ואתה זקוק לאנשים שמסוגלים להתקין מערכות תברואה חדשות ביעילות ותוך תשומת לב רבה לפרטים. מערכת תברואה בתפקוד מלא בבית מתפקד לחלוטין אינה דבר שתוכלו למכור עבורו את ביתכם. אחרת, בסופו של דבר תיתקלו בבעיות כמו נזילות מים, נזילות בצנרת ובמערכת החשמל או בעיות בחיווט החשמלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *