כשחודשי החורף מתקרבים, הגיע הזמן להוסיף שכבה נוספת של חום למיטה, ושמיכות הן בחירה מובנת מאליה. אם תמיד רצית לזרוק את עצמך למיטה חמה באמצע הלילה עם שמיכה מעל, קמפינג עם שמיכות חשמליות חייב להיות בראש רשימת הקניות שלך לאביזרי חניכים.

אם אתה זקוק לשמיכה חורפית קלה לשכבה

אתה בהחלט צריך לחפש אחת וליהנות מהחום. בהתאם לצרכים שלכם, תוכלו לרכוש שמיכות כבדות או קלות לשימוש בעונות שונות, עם אפשרויות קיץ קלות מרובדות לחורף לחמימות נוספת ואפשרויות חורף קלות לקיץ קל יותר.

זריקת כותנה טורקית קלה זו הינה אידיאלית ללילות נעימים על החוף מכיוון שהחומר אינו סופג כמות חול רבה, בעוד שמיכת צמר עבה עשויה להספיק בכדי למנוע ממך לרעוד בערב חורפי קר.

זו תהיה תוספת נהדרת לשמיכה בהירה שהיא גם חמה ויכולה להיות מתנה מאדם אהוב.

אני מקווה שמצאת טיפים אלה מועילים לבחירת השמיכות הטובות ביותר לחורף

להלן כמה משמיכות החורף האהובות עלי ביותר שמשמרות אתכם נעימים לאורך כל החורף. בחרו באחת או שתיים משמיכות החורף החמימות DIY והתחילו להכין אותן כדי שלא תהיו עצובים כשכפור החורף יגיע.

הסוגים הנפוצים ביותר שתמצאו הם שמיכות לזרוק, לזרוק כריות, ציפיות וכיסויים אחרים של שמיכות חמות. יש הרבה שמיכות שונות, אבל לא כללתי אף אחת מהן.
עבור פרטים מורחבים בנושא של שמיכות חורף יש לבקר באתר kingofpuh.co.il

אם אתה ישן בחורף

עליך לשים לב ששמיכות צמר חמות מתייבשות מהר יותר מאשר רטובות, כך שהן מתייבשות טוב יותר. אם השמיכה שלכם מורכבת גם מצמר מרופד נעים, היא תחמם גם אם היא לא כבויה. שמיכה טובה במשקל בינוני עשויה ארוגים לא ארוגים מושלמת כאשר מכסים אותה בסדינים ושמיכות פוך. שמיכות כבדות מושלמות כאשר משתמשים בהן לבד או עם סדין, אך הן מושלמות גם בשילוב עם שמיכות חמות אחרות, כמו ציפית ציפית.

כאשר הטמפרטורה יורדת מתחת לקפוא, שמיכה מחממת אותך בחוץ ומאפשרת לך להישאר בחוץ יותר. כשהוא נהיה קריר, תוכלו גם להשתמש בשמיכה כדי להוסיף מעט חום וסטייל למיטה שלכם.

כותנה לבדה אינה חמה כמו בדים אחרים

אך מילוי הבידוד משלב נוחות וחום לשמיכה האידיאלית. כותנה נוטה להיות קלילה ורכה, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור אלה שרק ישנים חם. אתה יכול גם להשתמש בשמיכה מרופדת, שהיא גם טובה לחורף וניתן להניח אותה מעל כיסוי שמיכה. התאימו שמיכת זריקה רכה ומצמרית עם שמיכות פלנל או צמד עם זוג פיג'מות צמר.

ה- Eco-Wise מחמם את עצמך לבד גם אם אתה קופא בלילה קר, אבל הוא גם נוח מספיק כדי לישון איתו להמשך הלילה.

שמיכה נוחה במיוחד זו עשויה ממיקרופייבר קטיפה שמחמם אתכם בחודשי החורף

אבל אם אתה מעדיף משקל קטן לשנתך, אתה יכול לבחור בשמיכת קולנוע משלך. זה אידיאלי להיות קליל בקיץ, אבל כשהוא נהיה קריר תוכלו לשים אותו על שמיכות אחרות כדי ליצור שכבה נוספת של חום ונוחות. למרות שהתחושה הקלה שלו מרמזת שהוא פופולרי, זה לא קל לריבוד כמו שהפך אותו לפופולרי.

כשהטמפרטורות יורדות הרבה מתחת לקפוא בחורף

אנשים רבים מוציאים את השמיכה העבה ואולי זורקים עוד אחת או שתיים על הספה כדי להישאר חמות. גם בימי כלבים בקיץ זו תחושה נהדרת להתכרבל מתחת לשמיכה ולהתחמם ונעים. אך עם תחילת החורף, שמיכות אלו חשובות עוד יותר בחודשי החורף.

פליס

היא בחירה מצוינת לחום החורף מכיוון שהיא קלה, קלה לאחסון ואריזה והיא עשויה מבד קליל ורבגוני שיכול לשמש כשמיכת פיקניק. אמנם שמיכות צמר טובות גם לשינה בחוץ, אך הן גם בחירה טובה להתחמם בעת נסיעה, מכיוון שהן שמיכת זריקה טובה שאינה מיועדת רק לבית. רבים מגיעים במגוון צבעים וגדלים, כגון קשמיר, שאותם ניתן לזרוק על השמיכה כדי לקבל שמיכה חמה גם במזג האוויר הקר ביותר.

שמיכות כותנה סינטטיות נוטות להיות בעלות מבחר רחב של בד בגלל קלות הצביעה

בעוד שלשמיכות צמר יש בדרך כלל דוגמאות ארוגות. בעת הזמנת אחת משמיכות החם היפות הללו, בחר בזהירות את צבע התקרה שלך ואת צבע התיקון מעור. שמיכה טובה מספקת חמימות וסגנון מושלמים ועליה להתנהג מבחינת גודל, משקל וצורה, כמו גם בד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *