על פי הדירוג האחרון של מדינות המפתחים, חל שינוי תוסס במזרח אירופה ובמרכז אירופה. תוכנת האוס הפכה לאחת מחברות פיתוח האתרים בצמיחה המהירה ביותר באירופה, והודו היא כיום המקום הטוב ביותר למיקור חוץ של פיתוח אתרים. עיצוב אתרים הוקם בשנת 2008 ומאז הפך לשחקן מרכזי בערים המתעוררות באירופה ובארצות הברית. זוהי החברה המובילה לפיתוח אתרים הממוקמת בפלוריאנופוליס, סנטה קתרינה, עם אותה אסטרטגיה של פיתוח פתרונות דיגיטליים מתקדמים.

החברה מפתחת סמלי לוגו וזהויות מותג מותאמות אישית, מביאה עיצובים מושכים וידידותיים למשתמש עבור חנויות מקוונות, פיתוח אחורי וקדמי, ומביאה עיצוב מושך וידידותי למשתמש הן לחנות המקוונת והן לחזית האחורית. -סיים התפתחות.

בנוסף, חברת מיקור חוץ של תוכנה באוקראינה מתעדכנת במגמות העדכניות ביותר בתעשייה ומתמקדת בעיקר בהתקדמות טכנולוגית מבוססת מדע, אשר מתמקדת בחוכמות AI, בינה מלאכותית ולמידת מכונה.

MLDev קיבלה מעל 40 פרסים

כולל פרסים לחברת פיתוח האתרים הטובה ביותר באירופה, למפתחת הטובה בעולם ולספק שירותי פיתוח התוכנה הטובים ביותר. Merixstudio נמצאת בראש הרשימה של 100 חברות פיתוח אתרים מובילות באספקת שירותי פיתוח ועיצוב באיכות גבוהה. Neoteric דורגה על ידי דלויט כאחת החברות הצומחות ביותר לפיתוח תוכנות במיקור חוץ. בשנת 2019 נבחרה DOOR3 לחברת מיקור החוץ הטובה ביותר בטכנולוגיית AngularJS.

החברה ממוקמת בוורשה

פולין, שם צוות 44 העובדים שלה מספק שירותי סוכנויות, כולל פיתוח אתרים, שיווק דיגיטלי, עיצוב אתרים ופיתוח שירותי עסקים קטנים בעיקר. Upler יכול לעזור לך לשכור מומחה ייעודי לפיתוח IoT בחו"ל, והם יכולים לעשות את זה בשבילך. קבל את המחירים הטובים ביותר וביקור במיקור חוץ משירותי פיתוח האינטרנט והשיווק הדיגיטלי שלך בהודו. מאז 2007 הם מספקים שירותי פיתוח אתרים יוצאי דופן, כולל פיתוח אפליקציות אינטרנט, אפליקציות מובייל, אתרים ויישומים ניידים למכשירים ניידים. בנוסף לפרויקטים הדורשים יישומים עבור AI, הצוות זמין לפיתוח אתרים, עיצוב אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד ופיתוח אפליקציות סלולריות.

למרות ש- Spawoz Technologies הינה חברה מובילה לפיתוח אתרים

היא מציעה גם מגוון רחב של שירותים, כולל עיצוב אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד ופיתוח אפליקציות סלולריות. סוכנות השירותים המעורבים מכסה מגוון רחב יותר של שירותי אינטרנט ופיתוח ומציעה גם מגוון שירותים אחרים כגון ניהול אתרים, אירוח אתרים ועיצוב יישומי אינטרנט.

הסוכנות מתמקדת אך ורק בבניית החנות האלקטרונית

תוך הבטחת ביצועיה ופונקציונליותה, כמו גם תחזוקה ותמיכה. סוכנות ה- full stack יכולה להתחיל בפיתוח אתרים, אך התפתחה למגוון רחב של שירותים אחרים כמו ניהול אתרים, אירוח אתרים ופיתוח תוכנה במיקור חוץ. בהתאם לכך, החברה פיתחה באופן רציף את פעילויות פיתוח האינטרנט שלה ומציעה מגוון שירותים סלולריים המתמקדים בעיצוב אתרים, פיתוח אפליקציות סלולריות ופיתוח אפליקציות סלולריות, כמו גם שירותי אינטרנט אחרים.

בעוד שחברות מסוימות מארחות את האתרים שלהן באופן פנימי

רוב חברות פיתוח האתרים בוחרות לארח את האתרים שלה באחת מחברות אירוח האתרים הגדולות בעולם, כמו Rackspace. מותגים שוכרים אסטרטגים מקצועיים בחו"ל כדי לחזק את מאמצי השיווק שלהם, וחלקם יוצרים צוותי פיתוח בחו"ל. חברות בינוניות וקטנות יכולות גם לבחור חברת מיקור חוץ בינלאומית שתעבוד עם אנשי מקצוע מנוסים בפיתוח אתרים.

חברה לפיתוח אתרים שכבר יש לה ניסיון בעבודה על פרויקט מסוים מצוידת טוב יותר להתמודד עם פרויקטים דומים

אם אתה מרגיש שאתה זקוק לצוות ייעודי לאינטרנט או לפיתוח סלולרי בארגון שלך, תוכל להתחבר ל- Thinktbot לקבלת מידע נוסף. אנו מחויבים לבניית יישומי אינטרנט ומובייל מוצלחים ובעלי ניסיון של למעלה מ -20 שנה בפיתוח יישומים ניידים וניידים.

מערכת הרוקחות המקוונת Apiumhub הינה חברת פיתוח תוכנה המציעה כל מיני שירותים הקשורים לפיתוח אתרים ופיתוח אפליקציות סלולריות

עבור חברות ועסקים בינוניים, הספק מציע בעיקר מגוון רחב של שירותי פיתוח אינטרנט, סלולרי ושולחן עבודה. ספר לנו מה אתה צריך וספר לנו את הטכנולוגיה בה אתה משתמש, כמו גם סקירה קצרה של המודל העסקי של החברה. בנוסף לפעילות פיתוח האתרים שלה, WillowTree מרחיבה את שירותיה במגוון רחב של תחומים, כולל עיצוב אתרים, אירוח אתרים, מערכת ניהול תוכן (CMS) ופיתוח אפליקציות אינטרנט.

ספקית IT מזרח מזרח אירופית זו מציעה מגוון רחב של ערימות טכנולוגיות והיא חברת פיתוח תוכנה המוציאה מיקור חוץ של פיתוח אינטרנט, סלולרי ושולחן עבודה ופיתוח יישומי רשת בתעריף שעה מקובל.

התהליך המכוון לאיכות שחברת פיתוח האתרים עוסקת כאן הופך את זה לאפשרות קיימא למיקור חוץ

שים לב שמיטב חברות פיתוח אתרי האינטרנט במיקור חוץ יתעניינו במפרט הפרויקט שלך בכדי לספק לך פתרון טוב. כדי לצמצם את הקושי ברשימת המועמדים לסוכנויות פיתוח אתרים טובות, תוכלו לעיין ברשימת חברות הפיתוח המקוונות המובילות שמורכבת על ידי ספריות המקוונות האמיתיות TopDeveloper. זה עוזר לכם לחוות חוויות לקוחות טובות באמצעות מיקור חוץ ולהבטיח רמה גבוהה של שביעות רצון לקוחות מאיכות המוצרים והשירותים העומדים לרשותכם.
למידע נוסף אודות בניית אתרים בחיפה וweb development companies in europe יש לגשת לאתר aramapp.info

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *