כותבי TechRepublic אינם מקבלים פיצוי על ביקורות עצמאיות. אפליקציות המסופקות על ידי מיקרוסופט וצדדים שלישיים כפופות למדיניות פרטיות ותנאים נפרדים. ניתן להעביר, לאחסן ולעבד את כל הנתונים והאפליקציות הזמינים או בשימוש בחנות שאליהם עשויה להיות צד שלישי זה לגשת אליהם מחוץ לארצות הברית ומדינות אחרות שבהן הם, חברות הבת או ספקי השירותים שלה מקיימים מתקנים.

הטבלה הבאה מסכמת היכן הנתונים מאוחסנים וכיצד הם מוגנים מפני גישה בלתי מורשית. Microsoft 365 זמין בגרסאות משפחתיות ואישיות, המכונה גם Office 365 Home ו- Personal, המיועדות לשימוש פרטי ולא מסחרי על ידי משפחות, סטודנטים ויחידים.

Microsoft 365 (לשעבר Office 365)

היא סדרת שירותי מנוי ש- Microsoft מציעה להוסיף ולשלב את קו המוצרים של Microsoft Office. הוא הושק ב -10 ביולי 2017 כחבילת על של רישיונות Office 365 עבור Windows 10 Enterprise ומוצרי אבטחה אחרים וניהול מכשירים מבוססי ענן. ב- 21 באפריל 2020, תוכניות הצרכנים והעסקים הקטנים עבור Office 365 קיבלו את שמו של Microsoft 365 כדי להדגיש את הכללתם השוטפת של מוצרים ושירותים מקו מוצרי Office 365, כולל כלי פריון מבוססי ענן ויכולות בינה מלאכותית.

קו המוצרים של Microsoft Office משתרע יותר משלושה עשורים אחורה

כאשר גירסאות קודמות משלבות Word, Excel ו- PowerPoint בחבילות מוזלות. Microsoft 365, המכונה במקור Office 365, זמין מאז 2011 ומשלב מגוון שירותים מקוונים, כולל דוא"ל עסקי, אחסון קבצי ענן, כלי תקשורת מאובטחים ויישומי שולחן עבודה מסורתיים. רוב המוצרים שנקראו עד כה Office 365 נקראו ל- Microsoft 365 ב- 21 באפריל 2020.

תוכניות עסקיות וארגוניות עבור Office 365 מספקות גישה לגירסאות המתארחות בענן של Office בשרת

פלטפורמה ותוכנה כמו -בסיס לשירות, כולל Exchange, Skype for Business, SharePoint וחבילת יישומי Office Web מבוססת הדפדפן. המנוי הזול ביותר זמין, ונותן לך גישה לאפליקציות Office מקוונות ולגירסאות מבוססות ענן, כמו גם לגרסאות שולחן עבודה. החבילה ברמה הבאה במחיר של $ 12.50 למשתמש לחודש כוללת יישומי Office בסיסיים לטלפונים ניידים ומחשבים שולחניים. חבילות המנויים כוללות רמות ביצועים שונות כגון Exchange, SharePoint, OneDrive וצוותים. החבילה ברמה הבאה עולה 20 $ למשתמש לחודש וכוללת את יישומי Office מקוונים, ניידים ושולחניים. הוא מספק גם שירותי הגנת מידע של Intune ו- Azure.

אפליקציות Office 365 לעסקים Office 365 לעסקים

היא בחירה טובה לעסקים קטנים שרוצים לגשת בקלות לאפליקציות Office ולאחסון ענן אך אינם מעוניינים להעביר את הודעות האימייל שלהם לשרתי מיקרוסופט. עבור ארגונים גדולים יותר, מיקרוסופט מציעה שלוש תוכניות ארגוניות של Microsoft 365 המאפשרות למשתמשים ללא הגבלה. תוכניות אלו מתאימות לחברות המעוניינות לנהל דואר אלקטרוני, אחסון בענן והשקעות קיימות בתוכניות שולחן עבודה משרדיות.

Xbox One X של מיקרוסופט לשנת 2017 מגיב ללקוחות שרוצים לשדרג לחוויית משחק חזקה יותר ו- MS365 של מיקרוסופט מגיב ללקוחות שרוצים "לקבל חבילה שלמה בכל הנוגע לפריון בעבודה

משתמשים מקבלים גישה ל- יישומי משרד פרימיום בכל המכשירים שלהם, עם דגש על קישוריות חלקה ברחבי הארגון, ללא קשר למסך שבו משתמשים. MS365 לעסקים פופולרי בקרב חברות קטנות ובינוניות חדשות שרוצות סביבה שיתופית מאפס.

אם אתה תלמיד

מורה או מרצה עם כתובת דוא"ל בבית ספר אתה זכאי לקבל גישה חופשית ל- Microsoft Office 365, כולל Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Microsoft Teams וכלים נוספים בכיתה. קבל את יישומי Office העדכניים בנוסף לתקשורת מתקדמת. ותכונות תאימות לעסקים. מיקרוסופט מתכננת להוציא גרסה עצמאית חדשה של Microsoft Office עבור Windows ו- Mac במחיר אחיד, ללא צורך במנוי בכל עת של שנה.

עליך להיכנס ל- Windows, Skype או Xbox ולהיות בעל חשבון Microsoft פעיל. בעזרת Online Essentials for Business Premium, תוכל ליצור כתובות דוא"ל מבוססות דומיין, לשתף לוחות שנה וליצור קשר עם אנשים מחוץ לארגון שלך.
על מנת לקרוא מידע על office 365 כדאי לבדוק ב- cloudz.co.il

Microsoft 365

הוא מנוי שנתי שניתן לרכוש כאפליקציה, להעלות אותו לחשבון חנות האפליקציות שלך ולחדש אותו תוך 24 שעות מתום תקופת המנוי הנוכחית עם השבתת החידוש האוטומטי. חבילת המנויים כוללת יישומי שולחן עבודה וכמויות אחסון מבוססות ענן שונות. הגרסה הביתית של חבילת הפרודוקטיביות של מיקרוסופט של יישומי Office מתנערת מדגם המנוי ובוחרת בחידוש שנתי.

המומחים שלנו מוסמכי מיקרוסופט יכולים להגדיר ולנהל את הפתרון שלך

כדי לעזור לך להפיק את המקסימום מההשקעה שלך. ראוי לומר בימים הראשונים של Office 365 כי מיקרוסופט התקשתה לשלב תכונות ענן – הכרח מודרני לשיתוף פעולה – באפליקציות הוותיקות שלה, אך רוב הבעיות נפתרו. המטרה היא להעניק לאנשי החינוך גישה לפריון ולתוכנות שיתופיות כך שכל התלמידים יוכלו להרוויח.

המתחרה הגדולה ביותר של מיקרוסופט בתחום זה, כמובן, היא G Suite, וכאשר אתה צריך לשקול את היתרונות והחסרונות של כל אחד לעסק שלך, אין תשובות פשוטות.

במובנים רבים

התכונות העיקריות של מוצר זה מפורטות ביישומים שהוזכרו לעיל, אך אתה מקבל גם מעבדי תמלילים, גיליונות אלקטרוניים, כלי מצגת למשתמשים מחוץ לחברה שלך ותוכניות נוספות הקשורות בניהול תקשורת בחברה. . הגישה למסדי הנתונים והיישומים של Microsoft נשארת חזקה, ואם לעסק שלך אין מסדי נתונים או יישומים של Microsoft, Office 365 הוא מוצר מוצק. אין תמיכה זהה לטלפונים ניידים, אינטרנט או אפליקציות אחרות כמו Office 365, אבל אם אתה מסתמך עליה, יש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *