קרדיט תמונה FREEPIK

התקנת אזעקה לבית הינה פעולה הכרחית שכל בעל דירה ובית פרטי חייבים לבצע. היא משפרת את תחושת הביטחון שלא ללא פשרות. ומאפשרת לנו לעקוב ולאבטח את היקר לנו מכל. בנוסף לכך התקנת אזעקה לבית כיום, נעשית באופן פשוט, קל לשימוש, ובאופן שמתחבר ישירות אל הטלפון החכם שלכם. במטרה לספק לכם ולאהוביכם את מעטפת ההגנה הדרושה לכם. אזעקות לבית מעולם לא היו יעילות יותר.

היתרונות של התקנת אזעקה לבית

המטרה העיקרית של מערכת אבטחה לבית היא לשמור על בטיחות הרכוש שלכם ועל האנשים שבתוכו. הנזק ממנו אתם עשויים להתגונן, עשוי לבוא בצורה של פריצה, פלישה לבית, שריפה, שיטפון או אסון סביבתי אחר. רוב מערכות האבטחה הביתיות יכולות לנטר את כל אלה. מערכות אלו משתמשות בשילוב של חיישנים המתקשרים באמצעות תדרי רדיו או מערכת של חוטים לרכזת. אשר לאחר מכן מתקשרת עם העולם החיצון באמצעות חיבור סלולארי או טלפון קווי. הרכזת היא בדרך כלל מסך מגע המותקן על הקיר שלך או קופסה קטנה המונחת על הדלפק או בארון. בנוסף לכך ואולי החשוב ביותר, אזעקה לבית מאפשרת לכם שקט נפשי.

התקנת אזעקה לבית

החיישנים שמשמים את מערכת האזעקה לבית, מותקנים באופן אסטרטגי מסביב לביתכם בנקודות כניסה כגון דלתות וחלונות בקומה הראשונה, כמו גם במסדרונות ובאזורים עתירי תנועה. הם מזהים כאשר דלת או חלון נפתחים או נסגרים, כאשר מישהו מסתובב בבית שלכם, או שניהם. כאשר המערכת מופעלת, היא שולחת התראה לרכזת לאחר הפעלת החיישן. לאחר מכן, הרכזת משמיעה אזעקה קולית, שולחת לכם התראה (שיחת טלפון, טקסט או התראה באפליקציה לנייד), ויכולה להתריע בפני מרכז ניטור אם רכשתם מערכת לניטור מקצועי. בעזרת ניטור מקצועי, עובדי חברת אבטחה מאומנים עוקבים אחר האותות מהמערכת שלך ומנסים ליצור איתך קשר ועם הרשויות הרלוונטיות, במקרה שמתגלה איום פוטנציאלי. כיום, רוב מערכות האבטחה הביתיות הן אלחוטיות ואינן דורשות עבודה קווית או חיבור לחשמל להתקנה.

הטכנולוגיות מאחורי אזעקה לבית

הטכנולוגיה מאחורי מערכות האבטחה הביתיות השתנתה באופן משמעותי במהלך העשור האחרון. כמעט כל מערכות האבטחה הן כיום אלחוטיות, ורבות מהן מאפשרות תכלית כפולה, גם כמערכות אוטומציה ביתית, מה שאומר יותר הגנה בתמורה לכסף שלכם. בנוסף, כעת אזעקות לבית הרבה יותר קלות לשימוש, הודות לסמארטפונים ולפנלים עם מסך מגע. אשר מאפשרים לנו לעקוב מרחוק ובבטחה, אחר כל התרחשות בבית שלנו.
התפתחויות משמעותיות בטכנולוגיה של אזעקה לבית, מתמקדות במיוחד בחומרה והתוכנה המפעילות את האזעקה. כאשר האזעקות החדשניות ביותר, מאפשרות לנו חיבור דיגיטלי למערכת ממוחשבת. אשר יכולה בתורה לבצע אינספור פעולות אבטחה שונות. כמו למשל להוציא קריאה למשטרה או למכבי האש.

קבוצת ריסקו Risco – מקצוענים בתחום האבטחה

קבוצת ריסקו מתמחה בהנגשת פתרונות אבטחה שונים לעסקים, מוסדות ואנשים פרטיים. החברה מתמחה בשיווק, תחזוקה ומכירה של אזעקות לבית. במטרה לשפר את הביטחון של קהל לקוחותינו. בחירה באזעקה לבית מאת ריסקו, הינה בחירה נבונה בדרך לשקט הנפשי המיוחל שלכם. צרו קשר כבר היום לשיחת ייעוץ עם הנציגים שלנו. שישמחו לפרוש בפניכם את כל האפשרויות השונות, להתקנת אזעקה לבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.